امروز: جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۴
با ورود دادستان زنجان؛
کد خبر: ۷۹۸۲
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۰
مشکل تأمین برق شرکت «شیمی قرن زنجان» برطرف شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان با تاکید بر رفع موانع تولید و حمایت از صنعت، گفت: قوه قضائیه خود را مکلف می‌داند که از واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی حمایت کند.

به گزارش عصرزنجان حجت الاسلام کرمی در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی نوآوران زنجان و شرکت شیمی قرن، تولید کننده انواع ژل ضد عفونی کننده و خانواده مواد شوینده و پاک کننده بیان کرد: دستگاه قضایی استان زنجان خود را مکلف می‌داند که در راستای تحقق شعار سال و معنویات مقام معظم رهبری از واحدهای تولیدی حمایت کرده و موانع تولید را برطرف نماید.

وی ضمن تقدیر از مدیرعامل این شرکت در خصوص سرمایه گذاری در زنجان و فراهم نمودن فرصت اشتغال تعداد 600 نفر کارگر به صورت مسقیم خاطرنشان کرد: دادگستری زنجان مشکلات واحدهای اقتصادی و تولیدی را بررسی می کند و با استفاده از ظرفیت‌هایی که در این قوه وجود دارد سعی شده تا حمایت‌های مناسبی صورت بگیرد خصوصا اینکه شرکت در حمایت از کارگر و عدم تعدیل نیرو و اولویت استفاده از زنان سرپرست خانواده و نیز پیشگیری از وقوع حوادث کاری، خصوصا بهره گیری از نوآوریهای خاص و تولیدات داخلی و استفاده از تصفیه خانه به روز موفق بوده است.

دادستان زنجان ادامه داد: حمایت از شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب به جهش تولید نامگذاری شده، یک تکلیف شرعی است و اینکه ایشان شخصا به موضوع تولید داخل ورود کردند و در واقع مقام معظم رهبری ناجی صنعت کشور بودند و در این راستا همه باید به وظیفه و تکلیف شرعی عمل کنیم.

وی تاکید کرد: فعالیت چنین شرکت های تولیدی و ایجاد اشتغال و استفاده 95 درصدی کارگران بومی خود استان زنجان اقدامی ارزشمند است لذا حمایت از این شرکت ها و تلاش برای رفع موانع تولید یک وظیفه است و دادگستری استان زنجان در این راستا با جدیت و اقتدار به وظیفه قانونی عمل خواهد کرد.

حجت الاسلام کرمی اظهار داشت: مشکل تأمین برق شرکت برای افزایش تولید و ایجاد خط تولید بایستی مرتفع شود لذا وظیفه حاکمیت برای رفع مشکل برق شرکت شیمی قرن این است که برق را در ورودی شرکت تحویل دهد.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه و بازدید دادستان زنجان، با تلاش وی مشکل تأمین برق شرکت با توافق طرفین برطرف و مقرر شد اقدامات و پیگیری لازم  در اسرع وقت به عمل آید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین