امروز: جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۹
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد
کد خبر: ۷۹۹۱
تاریخ انتشار: جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۹
توزیع 70 هزار پرس غذای گرم بین مددجویان زنجانی

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: 70 هزار پرس غذای گرم از ابتدای ماه مبارک رمضان طبخ و در بین مددجویان و نیازمندان استان زنجان توزیع‌ شده است.

به گزارش عصرزنجان هدایت صفری اظهار کرد: قریب به 11میلیارد و 500 میلیون ریال با همراهی وهم افزایی خیران و نیکوکاران از طریق 13آشپزخانه اطعام مهدوی، 70 هزار پرس غذای گرم از ابتدای ماه مبارک رمضان طبخ و در بین مددجویان و نیازمندان استان زنجان توزیع‌ شده است.

وی تصریح کرد: امسال به دلیل شرایط ویروس منحوس کرونا، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم برپایی سفره‌های افطاری همه‌روزه از طریق 13آشپزخانه اطعام مهدوی غذای گرم تهیه و با رعایت کامل نکات بهداشتی بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مدیر کمیته امداد استان زنجان افزود: با همراهی و هم‌افزایی مراکز نیکوکاری، خیران، نهادها و سازمان‌ها از ابتدای این ماه پر خیر و برکت 70هزار پرس غذای گرم به ارزش 11میلیارد و 500 میلیون ریال در آشپزخانه‌های اطعام  مهدوی استان طبخ و توزیع‌ شده است.

وی ادامه داد: خیران و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره کارت مجازی 0374  -0000-9979-6037جهت اطعام و افطاری نیازمندان به نیت بانیان به‌حساب کمیته امداد واریز کنند تا به نیت آن‌ها در این ایام غذای گرم طبخ و بین نیازمندان توزیع شود و همچنین می‌توانند در زمینهٔ تهیه سبدهای معیشتی به‌صورت جیره خشک مساعدت و همراهی کنند

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین