امروز: جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۸
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان:
کد خبر: ۷۹۹۲
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۳
برنامه خیابانی در روز قدس نداریم/ یاد سردار سلیمانی مردم را برای حمایت از فلسطینی ها مصمم تر کرد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، در روز قدس سال جاری برنامه خیابانی اجرا نخواهد شد.

حجت الاسلام علی ناصر امروز در گفت وگو با خبرنگار عصرزنجان در زمینه برنامه های روز قدس سال جاری، اظهار کرد: با توجه به شرایط حاکم در کشور و شیوع بیماری کرونا، برنامه های امسال برای روز قدس متفاوت تر از سال های قبل برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه هیچ گونه برنامه تجمعی، میدانی و خیابانی در روز قدس وجود نخواهد داشت، تصریح کرد: مهم ترین برنامه این روز، سخنرانی مقام معظم رهبری به صورت زنده خواهد بود که این برنامه ویژه از طریق رسانه ها پخش می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه پخش سرودهای انقلابی، حماسی و با موضوع مقاومت و همچنین شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در مساجد استان زنجان از جمله برنامه های مورد نظر به شمار می رود، اضافه کرد: تبلیغ در فضای مجازی از اولویت های مهم ما به شمار می رود.

وی با اشاره به اینکه از هفته های قبل حامیان مردم مظلوم فلسطین حمایت خود را از این ملت نشان داده و انزجار خود را از غده سرطانی و رژیم غاصب کودک کش اعلام کرده اند، افزود: احساس می شود اثرگذاری برنامه ها در فضای مجازی در سال جاری بیش تر از سال های گذشته خواهد بود.

حجت الاسلام ناصر با بیان اینکه یکی از ویژگی های روز قدس سال جاری، نبودن سردار سلیمانی است، ادامه داد: خون شهید سلیمانی که الگوی مقاومت محسوب می شوند و یاد وی دلها را برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین مصمم تر کرده است.

وی ضمن ابراز امیدواری از اینکه به زودی خبر نابودی اسرائیل غاصب را خواهیم شنید، بیان داشت: امیدوار هستیم به زودی پرچم مقاومت اسلامی، انقلاب اسلامی و حزب الله در سرزمین مقدس برافراشته شده و نماز جماعت را در آن مکان مقدس برگزار کنیم.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین