امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۳
کد خبر: ۸۰۰۶
تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۵
بیانیه فرماندهی انتظامی استان زنجان در محکومیت تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکای جنایتکار

فرماندهی انتظامی استان زنجان طی بیانیه ای با محکومیت اقدام امریکای جنایتکار در تحریم نیروهای انتظامی و تعدادی از فرماندهان و مقامات ارشد پلیس این اقدام را محکوم کرد.

به گزارش عصرزنجان به نقل از پایگاه خبری پلیس، در این بیانیه آمده است:

در فهرستی که وزارت خزانه‌داری آمریکا  اعلام کرده نام7 نفر از جمله فرمانده ناجا و  6 نفر از  مقامات ارشد دیگر نیروی انتظامی به فهرست تحریم‌ها اضافه شده‌اند.

اقدام رژیم مستکبر و استعمارگر آمریکا در تحریم سازمان نیروی انتظامی ، فرمانده و تعدادی از مقامات ارشد که همواره در خط مقدم و به عنوان مدافعان حریم امنیت در داخل و مرزها همیشه خوش درخشیده اند، از یک سو اتحاد ملی را رقم زده و از سوی دیگر درماندگی رژیم سلطه گر را نمایان ساخته است.

این تحریم مضحک نشانگر پایان تحریم های آمریکا ، ناکارآمدی و شکست نقشه های سردمداران آمریکا در جنگ ظالمانه اقتصادی و از طرفی ظرفیت و توانمندی ملی ایران برای تبدیل تهدیدها به فرصت های بالنده است که ایران اسلامی را در راه رسیدن به آرمان های بلند خود متحدتر و ثابت قدم کرده است.

آمریکا با بهره گیری از امپراطوری رسانه،و عملیات روانی و اقدامی فاقد توجیه عقلانی و منطقی در صدد القاء ابرقدرتی خود بر جهان است که این بار نیز توسط ملت سرافراز ایران اسلامی  و تلاش مدافعان امنیت با عزمی راسخ شکست خواهد خورد.

این چنین اقدامی توسط دولت منفور آمریکا نشان داده که سیاستمداران آن با کمترین بهره هوشی سیاسی از هیچ منطق و اصولی منطبق بر روابط دیپلماتیک بهره نبرده و نیروی انتظامی با اتکا بر عزت، اقتدار و مصلحت در دفاع از کیان کشور مقتدرانه عمل می کند.

فرماندهی انتظامی استان زنجان این اقدام یک جانبه و خارج از قاعده امریکا در در اعمال تحریم های جدید قویا محکوم کرده و در پاسداشت امنیت و ارتقاء آن در جامعه بیش از پیش گام بر خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین