امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۲
مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان خبر داد
کد خبر: ۸۰۰۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۸
تولید، تامین و پخش بیش از 37هزار دقیقه برنامه توسط صدا و سیمای زنجان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: صدا و سیمای مرکز زنجان امسال هم در ماه مبارک رمضان برای فراهم کردن فضای شاد و توام با نشاط معنوی در سطح استان و بهره گیری از فرصت طلایی این ماه مبارک برای تبلیغ معارف دینی، تقویت روحیه همدلی و کمک به همنوعان و انتقال معارف ناب اسلامی در مجموع37 هزار و 309 دقیقه برنامه فراخور این ایام تولید، تأمین و پخش کرد.

سید محسن لطیفی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصرزنجان اظهار کرد: بهره گیری از حضور کارشناسان و اساتید برجسته حوزه و دانشگاه، تعاملی بودن و استفاده از مشارکت مخاطبان در برنامه های مختلف، معرفی موسسات خیریه و خیرین و نیکوکاران در برنامه ها، انعکاس ویژه جشن گلریزان، تاکید بر مجاهدت مدافعان سلامت در برابر بیماری کووید19، مشارکت موثر در جلب کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، ارتباط با شبکه های سراسری، پخش زنده مراسم شب های قدر، پخش زنده مراسم گرامیداشت یاد شهداء سلامت و درگذشتگان بیماری کرونا و پخش زنده ویژه برنامه سحری از صحن امامزاده سید ابراهیم(ع) زنجان از جمله شاخص ترین برنامه های امسال صداوسیمای مرکز زنجان در این ماه مبارک بود.

وی بیان داشت: شبکه اشراق با ویژه برنامه های افطارلیق، اوباشدانلار، بازپخش جمع خوانی قرآن در حسینیه اعظم، سی مسجد سی منبر، حافظان وحی، شبهای قدر، گرامیداشت روز جهانی قدس و نماز عید سعید فطر و... مجموعا به مدت 22 هزار و 349 دقیقه، همراه مومنان روزه دار بود و سایر  برنامه های روتین سیماهم در کنار ویژه های شبکه اشراق رنگ و بوی ماه عبادت و بندگی را به خود گرفته بودند.

رئیس رسانه استان زنجان در خصوص برنامه های رادیویی افزود: شبکه استانی صدا هم با برنامه ریزی صورت گرفته در ویژه برنامه هایی مانند آیلار آیی، افطارلیق، اوباشدانلار، شریعت یولی، اسرار نماز، تکرارجزء خوانی قرآن وسایر برنامه های روتین و تامینی مجموعا بمدت 13 هزار و 252 دقیقه همگام با مخاطبان خود بود.

وی تصریح کرد: معاونت اطلاعات و اخبار نیز در کنار سایر معاونت تولیدی  با تهیه و پخش خبرها، گزارش ها و تفسیرهای رادیویی و تلویزیونی، اخبار مکتوب  و... به مدت بیش از یک هزار و 707 دقیقه به ماه مبارک رمضان و موضوعات پیرامون آن پرداخت.

لطیفی ادامه داد: علاوه بر این رادیو نما با تولید و بازپخش450 اسلاید و معاونت فضای مجازی با انتشار210مورد ویدئو، خبر، پادکست، کلیپ و آلبوم مجموعا به مدت 13445 دقیقه به ماه مبارک رمضان و مناسبت های پیرامون آن پرداختند.

وی تصریح کرد: در مجموع تلاش کردیم با بهره گیری از تمام توان، نيروها و امكانات لحظات دلنشين همراه با معرفت و معنويت را برای هم استاني هاي عزيز در ماه ضیافت الهی فراهم نماییم كه اميد است این تلاشهای شبانه روزی مورد قبول حضرت حق و افزایش رضايتمندی مخاطبان باشد.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین