امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۶
کد خبر: ۸۰۱۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۰
تحریم ناجا توسط آمریکا نشان دهنده اقتدار این نیرو است

امام جمعه شهر ابهر با اشاره به نقش پلیس در تامین نظم و امنیت جامعه، گفت: تحریم نیروی قهرمان و مقتدر انتظامی نشان دهنده عظمت روحی و اقتدار این نیرو بوده و هر چه تحریم‌ها بیشتر شود، جمهوری اسلامی قویتر می‌شود.

به گزارش عصرزنجان حجت‌الاسلام جعفر رحیمی اظهار کرد: طبق آموزه‌های دینی، قرآن و سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، باید با همگان زندگی مسالمت آمیز داشت ولو اینکه طرف مقابل کافر باشد.

وی افزود: اما نکته‌ای در آموزه‌های دینی در مورد استکبار وجود دارد که می‌گوید هیچ موقع با استکبار زندگی مسالمت آمیز نداشته باشید چرا که استکبار پیمانپذیر و عهد پذیر نیست و نمی‌شود با او بر سر یک میز جمع شد و عهدنامه، پیمان‌نامه و قطعنامه‌ای را امضا کرد.

این کارشناس مسائل سیاسی بیان داشت: چنین افرادی عهد پذیر و پیمان پذیر نبوده و هر قرارداد نظیر برجامی را اگر امضا کنند، آن را پاره می‌کنند.

وی ادامه داد: درنده خویی و وحشی‌گری جزو ذات لاینفک آمریکا و اسرائیل بوده و این دو نوکر یکدیگر هستند.

حجت‌الاسلام رحیمی با بیان اینکه این نوع برخوردها و تحریم‌ها برای نظام اسلامی تازگی ندارد، افزود: از اول انقلاب تحریم‌ها وجود داشته و ما با تحریم‌ها رشد کرده‌ و قوی‌تر و محکم‌تر از گذشته به مسیر خود ادامه می‌دهیم.

وی افزود: تحریم نهادهای انقلابی، نیروهای نظامی و انتظامی هیچ تاثیری در ادامه فعالیت‌های جمهوری اسلامی نخواهد داشت و این کار آمریکا تنها برای او مشکل ساز می‌شود.

این کارشناس مسائل سیاسی بیان داشت: تحریم نیروی قهرمان و مقتدر انتظامی نشان دهنده عظمت روحی و اقتدار این نیرو بوده و هر چه تحریم‌ها بیشتر شود، جمهوری اسلامی قویتر می‌شود.

وی ادامه داد: آمریکا به جای تحریم بهتر است به درماندگی خود در برابر ویروس کرونا چاره اندیشی کرده و خود را نجات دهد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین