امروز: شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۰
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:
کد خبر: ۸۰۴۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۶
وضعیت 2 شهرستان در استان زنجان سفید شد؛ 10 درصد مردم زنجان درگیر کرونا شده اند

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: وضعیت دو شهرستان ایجرود و سلطانیه در حال حاضر در زمینه ویروس کرونا سفید اعلام شده است.

محمدرضا صائینی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصرزنجان در زمینه کرونا ویروس اظهار کرد: وضعیت شهر زنجان خوب نیست و مردم باید همچنان مراقب باشند.

وی با تاکید بر اینکه دو شهرستان ایجرود و سلطانیه در وضعیت سفید قرار دارند، تصریح کرد: این موضوع به نوع عملکرد مردم بر می گردد و اگر رعایت کنند می توان با این ویروس مقابله می شود.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه بعید است که وضعیت شهر زنجان در آینده ای نزدیک سفید شود، ادامه داد: این موضوع ارتباط مستقیمی با رفتار مردم داشته و رعایت موازین و فاصله گذاری اجتماعی بسیار مهم است.

وی با اشاره به اینکه 10 درصد از مردم استان زنجان با کرونا ویروس مواجه شده اند، یادآور شد: این ویروس برای مردم جدید بوده و بنابراین سیستم دفاعی بدن افراد در مقابل آن غیر ایمن است.

صائینی با تاکید بر اینکه احتمال اپیدمی بیماری کرونا همچنان وجود دارد و مردم باید این موضوع را جدی بگیرند، گفت: همچنان طرح فاصله گذاری اجتماعی باید رعایت شود.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین