امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۹
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان زنجان:
کد خبر: ۸۰۵۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۵
قبل از امام، باطل چون علف هرزی در جهان جولان می داد/ برچیده شدن توطئه دشمنان با وحدت و ولایتمداری مردم

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان زنجان گفت: قبل از بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، حق در غربت بوده و باطل همچون علف های هرزی در عالم هستی جولان می داد.

 روح الله صمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصرزنجان ضمن بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اظهار کرد: امام راحل (ره) شخصیتی بودند که توکل عمیقی نسبت به خداوند داشتند.

وی با تاکید بر اینکه امام راحل حق را که متجلی در اسلام است در صحنه آوردند، تصریح کرد: قبل از بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، حق در غربت بوده و باطل همچون علف های هرزی در عالم هستی جولان می داد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان زنجان با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی در همه جهان شناخته شده است، اضافه کرد: این انقلاب حق بوده و با رهبری داهیانه امام خمینی و وحدت و انسجام مردم بر باطل پیروز گشت.

وی با تاکید بر اینکه امروز هم رمز حفظ این انقلاب اسلامی وحدت و انسجام ملت است که همواره این وحدت در میان مردم آگاه موج می زند، ادامه داد: همین تبعیت از مقام معظم رهبری و وحدت موجب شده همیشه در مقابل توطئه های دشمنان پیروز شویم.

صمدی در زمینه وظایف امروز جوانان هم با بیان اینکه جوانان باید ارزش های خود را بشناسند، افزود: باید در زمینه جایگاه ما قبل از انقلاب اسلامی و پس از آن مطالعاتی داشته باشند و بدانند اکنون چه جایگاه مهمی داریم.

وی همچنین ادامه داد: جوانان با ذهن پویای خود باید به این مسائل توجه کنند و همه جوانب را بسنجند، پای صحبت های اهل فن بنشینند تا بدانند که دشمنان چه توطئه هایی برای بی ارزش کردن جوانان ما داشتند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه نسل انقلاب، دست به انقلابی عظیم و شکوهمندی زده و امروز همه امکانات دست جوانان است، یادآور شد: امروز جوانان برای سعادت خود و ارتقای کشور باید عمل کنند.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم در زمینه جوانان، اظهار داشت: تاثیر این بیانات رهبر انقلاب، در حضور جوانان در مجلس یازدهم مشاهده می شود.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین