امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۲
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان:
کد خبر: ۸۰۵۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۵
سالن های ورزشی زنجان فعال شدند

معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با تاکید بر ممنوعیت فعالیت استخرها و رشته های رزمی، گفت: فعالیت سالن های ورزشی و باشگاه ها در استان آغاز شده است.

به گزارش عصرزنجان محمد حمزه پور اظهار کرد: بر اساس اعلام ستاد مبارزه با کرونا در استان زنجان، سالن ها و باشگاه های ورزشی فعالیت خود را از هفتم خرداد ماه آغاز کرده اند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به زرد بودن وضعیت استان زنجان، همه رشته ها می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل ها، فعالیت کنند، تصریح کرد: فعالیت استخرها و رشته های رزمی همچنان ممنوع بوده و تا اطلاع ثانوی این اماکن تعطیل هستند.

معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه نظارت شدید بر نحوه فعالیت و عملکرد باشگاه ها و سالن های ورزشی صورت می گیرد، افزود: انجام تست های سی. پی. آر هم الزامی است.

وی گفت: هر باشگاه ورزشی اعم از خصوصی و دولتی و هیئت‌های ورزشی برای فعالیت خود باید در سامانه salamat.gov.ir ثبت‌نام و کد ره‌گیری دریافت کنند.

حمزه پور با گریز به فعالیت برخی از باشگاه‌ها بدون دریافت کد ره‌گیری از سامانه salamat.gov.ir، افزود: باشگاه‌های ورزشی برای اخذ کد رهگیری از سامانه salamat.gov.ir اقدام کرده‌اند و بخشی از باشگاه‌های ورزشی اکنون کد رهگیری رادارند.

وی ادامه داد: در صورت ابلاغ دستورالعمل در راستای برگزاری مسابقات مختلف هم، این مسابقات بدون حضور تماشاچی خواهد بود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین