امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۳
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۸۰۵۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۰
اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر در زنجان

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر با هدف ارتقاء امنیت و کاهش سرقت های خرد در سطح استان خبر داد و گفت: با اجرای این طرح 80 معتاد متجاهر دستگیر و پس از غربالگری و تست کرونا به مراکز بازپروری معرفی خواهند شد.

به گزارش عصرزنجان ایرج خانی پور با اعلام این خبر، بیان داشت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، کاهش سرقت های خرد در سطح جامعه و درخواست هاي مردمي، طرح شناسايي محل پاتوق معتادان متجاهر و توزيع كنندگان مواد مخدر در استان اجرا شد.

وی با اشاره به جمع آوری 80 معتاد متجاهر در طول اجرای این طرح، ادامه داد : صبح امروز این طرح در سطح استان مطابق با دستورالعمل مصوب کمیته درمان به اجرا درآمد.

خانی پور تصریح کرد: به منظور سالم سازي و پاكسازي مناطق آلوده و جلب رضايت عمومي مردم اجرای اين طرح و طرح هاي مشابه از اولویت های پلیس فرماندهی انتظامی استان زنجان در سال جاری خواهد بود .

وی با اشاره به مشارکت سایر سازمان های مسئول در طول اجرای این طرح برای انجام تست کرونا، افزود: در این طرح با توجه به احتمال مبتلا بودن برخی معتادان به کرونا، طرح غربالگری ای افراد اجرا و معتادانی که تست کرونای آن ها مثبت باشد تحت درمان اداره بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی استان قرار و پس از بهبودی و قرنطینه جهت ترک اعتیاد به مراکز بازپروری منتقل خواهند شد.

جانشين فرمانده انتظامي استان زنجان فراهم کردن امنيت جامعه را بهترين مزيت تعامل پليس و مردم بيان و عنوان کرد: ارتقاء احساس امنيت یکی از مهم ترین ماموريت های پلیس استان در سال جاري است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین