امروز: شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۰
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:
کد خبر: ۸۰۶۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۱
توزیع بیش از 1700 بسته معیشتی برای قشر محروم در زنجان

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالمهدی (عج)استان زنجان از توزیع 1750بسته معیشتی در روستاهای هدف این قرارگاه خبر داد.

فرشاد پیری در گفت وگو با خبرنگار عصر زنجان با اشاره به اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در پنج حوزه سلامت، عمران و زیرساخت، فرهنگی و اجتماعی، اشتغال و معیشت و تعلیم و تربیت فعالیت می‌کند، گفت: به طور متمرکز این قرارگاه در سه دهستان (قره پشتلو زنجان، اوریاد ماهنشان و شیوانات خدابنده) جمعا 89 روستا مشغول به فعالیت است.

وی با اشاره به فعالیت قرارگاه پیشرفت آبادانی در مبارزه با بیماری منحوس کرونا در مناطق محروم و روستایی استان زنجان اظهار کرد: قرارگاه پیشرفت آبادانی در راستای هم افزایی در حوزه مبارزه با کرونا گام برداشته و برای مردم در مناطق محروم و کم برخوردار استان خدمات رسانی می‌کند.

 جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان تصریح کرد: آموزش چهره به چهره ونیز با استفاده از فضای مجازی به روستاییان،ضدعفونی سطح روستاها با همکاری مردم،اطلاع رسانی برای شرکت روستاییان در طرح غربالگری وتوزیع بسته های معیشتی و بهداشتی از نمونه فعالیت های انجام شده توسط قرارگاه پیشرفت وآبادانی سپاه استان از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز بوده است.

 وی از توزیع هزار و 750بسته معیشتی در بین نیازمندان این مناطق به همت سپاه ناحیه زنجان، خدابنده و ماهنشان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بسیجیان و کارکنان این  قرارگاه خبر داد و تاکید کرد: این بسته ها شامل گوشت مرغ، برنج، روغن، رب، تن ماهی، نخود، لوبیا، عدس، تخم مرغ و ماکارونی بودند.

 

پیری گفت: یکی از خیرین بدهی 10 میلیون تومانی برخی از نیازمندان به سوپرمارکت‌ها را تقبل نموده است، بیان داشت: با کمک این خیر عزیز بدهی دفتری افرادی که مدت زیادی برای تسویه حساب خود به فروشگاه‎های مواد غذایی مراجعه نکرده بودند، تا سقف بدهی 120هزار تومان در حال تسویه می باشد.

وی در پایان بیان داشت: جهت ایجاد عدالت و بهره مندی اقشار آسیب پذیر از این اقدامات، قرارگاه پیشرفت و آبادانی نرم افزاری را در حال تدوین دارد که کلیه نیازمندان مناطق هدف به صورت مساوی و عادلانه از این اقدامات بهره مند شوند و این خدمات رسانی تا از بین رفتن کامل این بیماری ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین