امروز: شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۵
جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۸۰۶۳
تاریخ انتشار: شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴
آغاز پویش "اهدای خون، اهدای زندگی است" در زنجان

جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: از امروز و در قالب رزمایش مواسات و کمک مومنانه، پویش "اهدای خون، اهدای زندگی است" در زنجان آغاز می‌شود.

به گزارش عصرزنجان ابوالفضل طهماسبی اظهار داشت: مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه در قالب اهدای خون از امروز در استان زنجان آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه در مرحله چهارم رزمایش مواسات و کمک مومنانه پویش "اهدای خون، اهدای زندگی است"، برگزار می‌شود، افزود: بسیجیان پایگاه‌های مقاومت استان زنجان در این پویش شرکت می‌کنند.

جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان بیان داشت: هماهنگی لازم با انتقال خون استان زنجان برای اجرای پویش اهدای خون در مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه انجام می‌شود تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی این مرحله از رزمایش نیز برگزار شود.

وی با بیان اینکه اهدای خون یک تکلیف اجتماعی است، ادامه داد: برگزاری این رزمایش سراسری موجب کمک به بیماران نیازمند به گروه‌های خونی می‌شود.

طهماسبی خاطرنشان کرد: در سه دوره گذشته این رزمایش بسیجیان و خیرین با تهیه بسته‌های معیشتی به نیازمندان کمک کردند و در این مرحله با اهدای خون، عمر دوباره‌ای به بیماران می دهند.

وی گفت: راه‌اندازی چنین پویش‌هایی در قالب کمک مومنانه دارای آثار مثبت اجتماعی و فرهنگی است.

جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان ادامه داد: انتظار می‌رود بسیجیان استان همچون سه دوره گذشته این رزمایش در این مرحله نیز شرکت کرده و همدلی دیگری را به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین