امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۶
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان:
کد خبر: ۸۱۸۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰
پیگیری ها برای حل مشکل گاز روستای سنقُر ادامه دارد/ هزینه گاز مصرفی را از خاطیان دریافت می کنیم

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: پیگیری ها برای حل مشکل گاز روستای سنقُر ادامه دارد.

موسی احمد لو امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان ، به انشعابات غیر مجاز روستای سنقُر اشاره کرد و عنوان داشت: اواخر سال 98 تزریق گاز در این روستا به پایان رسیده و شبکه گازدار شده است.

وی با بیان اینکه در مورخه 17 دی ماه 98 نامه ای به نظام مهندسی در راستای پایان کار لوله گذاری و نصب علمک در روستا ارسال شده، تا با تایید نظام مهندسی کنتورها و رگلاتورهای مربوطه در روستا وصل شود، عنوان کرد: طبق بررسی های انجام شده مجری لوله کشی داخلی منازل مربوطه که در روستا فعالیت می کند و تحت نظارت سازمان نظام مهندسی است پایان کار(تصفیه حساب ) را به علت های نامعلوم به صاحب خانه ها نداده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه بدون تایید نظر نظام مهندسی شرکت گاز حق واگذاری انشعاب (کنتور و رگلاتور) به مشترکین را ندارد، تصریح کرد: تا به امروز هیچ نوع مراجعه ای از طرف اهالی روستای سنقُر به شرکت گاز برای بررسی مشکلات به وجود آمده نشده و این موضوع تا به امروز راکد مانده است.

احمدلو با بیان اینکه زیر ساخت لازم برای گازرسانی از تاریخ اعلام شده آماده شده است ، خاطرنشان کرد:اهالی روستا در رابطه با اینکه مشکلی با مجری لوله کشی داخلی منازل دارند و نتوانسته اند از انشعابات گاز به صورت مجاز استفاده کنند به نهاد دولتی مراجعه کرده اند یا نه معلوم نیست. وی با اشاره به اینکه در این راستا شورای روستا و دهیار باید مشکلات مردم را پیگیری کرده و اختلاف بین مجری لوله کشی داخل منازل و مردم را حل می کردند، یادآور شد: در صورت عدم حل این مشکلات باید گزارش انشعابات غیر مجاز و اختلاف بین اهالی روستا و مجری لوله کشی داخل منازل به نظام مهندسی و نهادهای مربوطه ارسال می شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه جریان گاز در کل روستا قطع شده و هیچ گونه مصرف گازی وجود ندارد، گفت:در راستای مساعدت به مردم روستای سنقُر با حضور شورای روستا و مجریان لوله کشی گاز داخل منازل مربوطه در شرکت گاز جلسه ای تنظیم شده تا اختلافات موجود حل ، تا پس از تایید نظام مهندسی نصب رگلاتور و کنتور گاز اقدامات لازم انجام شود.

احمد لو در پایان خاطرنشان کرد:بر اساس فرمول و دستور العمل مربوطه هزینه سرقت گاز از خاطیان اخذ خواهد شد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین