امروز: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۸
کارشناس مسائل سیاسی:
کد خبر: ۸۱۸۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۸
هیمنه پوشالی آمریکا در حال فروپاشی است/رفتار ترامپ نگرش مردم نسبت به انتخابات را تغییر می دهد

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه تسلط غول های رسانه ای در آمریکا رو به کاهش است و کاهش قدرت رسانه ای باعث فروپاشی هیمنه پوشالی آمریکا می شود، گفت: هیمنه پوشالی آمریکا که توسط رسانه ها مخفی شده در حال فروپاشی است.

مهدی یارمحمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان،  با بیان اینکه رفتار های توهین آمیز ترامپ به اعتراضات علیه نژاد پرستی می تواند لایه های اجتماعی که در زمان انتخات که به نفع ترامپ فعال شده را از ترامپ دور کند، افزود:نحوه برخورد ترامپ در این جریانات می تواند نگرش نسبت به انتخابات دوباره ترامپ و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تغییر دهد.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه میزان حضور مردم در انتخابات آمریکا حول 30 تا 40 درصد بوده است، تصریح کرد: در حالی میزان حضور مردم در انتخابات در خیلی از کشور ها از 40 تا 60 درصد به بالا بوده است.

یارمحمدی با بیان اینکه افراد سفید پوستی که به این اعتراضات ملحق می شوند افرادی هستند که از حقوق اقتصادی و شهروندی پایینی برخوردارند، خاطرنشان ساخت:این اعتراضات می تواند در کاهش میزان رای آوری ترامپ تاثیر داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه تسلط غول های رسانه ای در آمریکا رو به کاهش است و کاهش قدرت رسانه ای باعث فروپاشی هیمنه پوشالی آمریکا می شود، عنوان داشت:هیمنه پوشالی آمریکا که توسط رسانه ها مخفی شده در حال فروپاشی است.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه با فروپاشی هیمنه پوشالی آمریکا کاهش قدرت این کشور در غرب و جهان را شاهد خواهیم بود، تصریح کرد:برخی از کشورها رویکرد ویژه نسبت به آمریکا دارند،لذا فروپاشی آمریکا می تواند نسبت به این کشور ها تلنگری باشد.

یارمحمدی در پایان خاطرنشان ساخت: مشکلات اقتصادی، اجتماعی و سیاسی آمریکا فراتر از این قضیه است و کم کم رو خواهد شد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین