امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۳
در خصوص اشتغال زایی و تولید:
کد خبر: ۸۲۰۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۳
برای هر شهرستان یک دهکده اقتصاد مقاومتی تعریف شده است/فعال کردن قطب صنایع تبدیلی در استان از برنامه های دهکده اقتصاد مقاومتی است

مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه برای هر شهرستان دهکده اقتصاد مقاومتی تعریف شده است، گفت: این اقدام در خصوص اشتغال زایی و تولید است.

فرهاد امندی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به فعالیت های بسیج سازندگی در استان زنجان اشاره کرد و عنوان داشت: طبق جلسه برگزار شده با استاندار زنجان و رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور بر حضور فعال و گسترده بسیج در پروژه ها به صورت مشارکتی با استانداری تاکید شد.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم با این کار در مناطق محروم قدم های مفید و موثری در خصوص زدودن محرومیت از چهره روستا ها وحاشیه شهر ها برداریم، تصریح کرد: بسیج آمادگی دارد تا با لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب در راستای محرومیت زدایی در مناطق محروم و روستا ها حضور فعال و گسترده داشته باشد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه برای هر شهرستان دهکده اقتصاد مقاومتی تعریف شده است، تصریح کرد: این اقدام در خصوص اشتغال زایی و تولید است.

امندی با اشاره به اینکه دهکده اقتصاد مقاومتی در خصوص اشتغال زایی جوانانی که در عرصه تولید دخیل هستندراه اندازی می شود، افزود: فعال شدن قطب های صنایع تبدیلی در هر شهرستان از جمله برنامه های دهکده اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان اینکه امید واریم با این اقدام در خصوص شعار سال و اشتغال زایی قدم های مفید و موثری برداشته شود، یادآور شد، این اقدام در راستای لبیک به فرامین رهبری و مردمی کردن اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی شده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین