امروز: سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۲
بخشدار سجاس:
کد خبر: ۸۲۰۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۵
طرح توسعه امامزاده سید ابراهیم (ع) سجاس در توسعه گردشگر موثر است

بخشدار سجاس گفت: طرح توسعه امامزاده سید ابراهیم (ع) سجاس در توسعه گردشگر موثر است.

به گزارش عصرزنجان ، فاطمه شعبانی  با اشاره به اینکه باید آشنایی کافی در جامعه نسبت به وقف ایجاد شود، اضافه کرد: با تببین وقف در بین مردم این سنت الهی را حفظ کنیم چون موقوفات یک پشتیبان عظیم برای جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به حضور قابل توجه خیرین در ساخت مساجد و شرکت آنها در امور دسته‌جمعی بیان کرد: خوشبختانه سجاسرود در این حوزه  پیشگام بوده و اقدامات قابل توجهی انجام داده است.

وی با اشاره به بهره مندی شهر سجاس از وجود امامزاده سید ابراهیم (ع) سجاس افزود: آستان مقدس این امامزاده در شهر سجاس به جایگاه واقعی خود نرسیده است، اما این امر توجه بیشتر مسئولان را می‌طلبد.

شعبانی با بیان اینکه بیشتر برنامه‌های فرهنگی در این مکان فرهنگی برگزار می‌شود، تصریح کرد: جا دارد که با همکاری مسئولان استانی از ظرفیت این مکان مقدس استفاده بیشتری به عمل آید.

بخشدار سجاس با تأکید بر استفاده از ظرفیت گردشگری مذهبی بیان کرد: اجرای طرح جامع امامزاده سید ابراهیم (ع) سجاس  قطعا در جذب گردشگر موثر خواهد شد.

وی همچنین بر آزادسازی پلاک های اطراف امامزاده نیز تأکید کرد و گفت: باید از این ظرفیت ها در معرفی بهتر امامزادگان استفاده شود.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین