امروز: سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۰
ریاست بیمارستان ولیعصر(عج)استان زنجان تاکید کرد
کد خبر: ۸۲۰۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۰
با افزایش تعداد بیماران بستری و نیازمند به بخش های ویژه مواجه شده ایم/ حملات و اپیدمی کرونا خارج از توان یک نفر یا یک گروه است، همه باید همکاری داشته باشند

ریاست بیمارستان ولیعصر(عج)استان زنجان گفت: از هفته گذشته با افزایش تعداد بیماران بستری و نیازمند به بخش های ویژه مواجه شده ایم.

به گزارش عصرزنجان ،محمد حسن رستم خانی به افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا ویروس در استان زنجان اشاره کرد و عنوان داشت: از هفته گذشته با افزایش تعداد بیماران بستری و نیازمند به بخش های ویژه مواجه شده ایم.

وی با بیان اینکه همکاران پزشک و پرستاراستان در راستای درمان و کنترل بیماری نهایت همکاری را کرده اند و بیشتر از این نمی توانند توان خود را افزایش دهند، تصریح کرد: اگر همکاری و مساعدت هم استانی ها در راستای کنترل کرنا نباشد در زمینه کنترل این بیماری به مشکل مواجه خواهیم شد.

ریاست بیمارستان ولیعصر(عج) با اشاره به اینکه برای کنترل این بیماری نیاز به  به همکاری و همیاری همه هم استانی ها داریم که با هم این بیماری را کنترل کنیم ، عنوان داشت: حملات و اپیدمی این بیماری خارج از توان یک نفر یا یک گروه است نیازمند همکاری و همیاری همه است.

 رستم خانی با بیان اینکه در راستای کنترل ویروس کرونا  همه باید اصول بهداشتی را رعایت کنیم، خاطرنشان ساخت:  ما در قبال خطراتی که این بیماری دارد نسبت به خودمان و همه اقشار جامعه مسئول هستیم .

وی تاکید کرد: رعایت نکردن اصول بهداشتی در زمینه کنترل کرونا ویروس توسط هر کدام از افراد جامعه می تواند خطر بسیار بزرگی برای جامعه و بخصوص برای سیستم بهداشت و درمان باشد.

ریاست بیمارستان ولیعصر(عج) در پایان با اشاره به اینکه سیستم بهداشت درمان در تمام دنیا، کل کشور و در استان ما یک توان محدودی دارد ، یادآور شد: اگر کمک  خود مردم نباشد جوابگوی این تعداد وسیعی از مریض هایی که در چند روز گذشته داشتیم نخواهیم بود.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین