امروز: سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۹
رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۸۲۲۳
تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۵
خروج مرغ زنده و مرغ گرم آماده طبخ از استان زنجان ممنوع/قطعه بندی مرغ تا زمان تامین نیاز روزانه استان از سوی واحدهای قطعه بندی ممنوع است

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تا زمانیکه نیاز استان زنجان به گوشت مرغ تامین نگردیده خروج مرغ زنده و مرغ گرم آماده طبخ از استان ممنوع است.

به گزارش عصرزنجان ،ناصر فغفوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبق مصوبه کارگروه تنظیم بازار کشور و نیز مصوبه جلسه نهم کارگروه تنظیم بازار استان مقرر شده مرغ زنده با قیمت هر کیلو گرم 10 هزارو 750 تومان و قیمت مرغ گرم (آماده طبخ) برای مصرف کننده با قیمت 15 هزارو 750 تومان در سطح واحدهای صنفی استان عرضه گردد.

وی تصریح کرد : چنانچه عرضه از سوی مرغدار ، کشتارگاهها و واحدهای صنفی با قیمت‌های مصوب رعایت نگردد ضمن تشکیل پرونده تعزیراتی ، متخلفان به مراجع قضایی معرفی خواهند شد .

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان یادآور شد : تا زمانیکه نیاز استان به گوشت مرغ تامین نگردیده خروج مرغ زنده و مرغ گرم آماده طبخ از استان ممنوع است.

وی عنوان کرد : در این راستا مقرر گردیده اداره کل دامپزشکی و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان از صدور تائیدیه‌های لازم و بارنامه خودداری کنند.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در خصوص توزیع مرغ منجمد خطر نشان ساخت : مقرر گردیده است شرکت پشتیبانی امور دام استان نسبت به تحویل مرغ منجمد به فروشگاه‌های منتخب و واحدهای صنفی معرفی شده از سوی سازمان صنعت ، معدن و تجارت اقدام کنند.

وی اظهار داشت : قطعه بندی مرغ تا زمان تامین نیاز روزانه استان از سوی واحدهای قطعه بندی ممنوع گردیده است .

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین