امروز: دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۵
گروههای جهادی بسیج اصناف زنجان دست بکار شد
کد خبر: ۸۲۴۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰
ضد عفونی مراکز پر تردد زنجان توسط بسیج/ فعالیت گروههای جهادی باعث دلگرمی اصناف و بازاریان شده است

مسئول بسیج اصناف سپاه شهرستان زنجان از ضد عفونی مراکز پرتردد شهرستان زنجان توسط بسیج خبر داد و گفت: طی یک هفته بیش از 3 هزار لیتر محلول ضد عفونی استفاده شده است.

مسعود بیات امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، از فعالیت گروههای جهادی بسیج اصناف زنجان در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا خبر داد و عنوان کرد:  گروههای جهادی بسیج اصناف زنجان طی هفت روز در راستای ضد عفونی کردن مراکز پر تردد زنجان فعالیت خود را آغاز کرده اند.

وی با بیان اینکه اقدامات این گروه جهادی در راستای فرامین مقام معظم رهبری و خدمت به مردم برای مقابله با ویروس منحوس کرونا است ، تصریح کرد: این گروه جهادی طی یک هفته از ساعت 19 عصر یا 1 بامداد اقدام به ضد عفونی کرده است.

مسئول بسیج اصناف سپاه شهرستان زنجان با اشاره به اینکه 20 تا 30 نفر از بسیجیان اصناف زنجان روزانه و به صورت گردشی اقدام به ضد عفونی مناطق پر تردد کرده اند، عنوان داشت: لباسهای ضد عفونی برای بسیجیان توسط خیران ، محلول و اقلام مورد نیاز برای ضد عفونی توسط سپاه شهرستان زنجان تامین شده است.

بیات با بیان اینکه خدمات بسیج اصناف در شهر شهر به خوبی نمایان شده است، خاطرنشان ساخت: فعالیت گروههای جهادی بسیج اصناف باعث دلگرمی اصناف و بازاریان شده است.

وی با اشاره به اینکه با هماهنگی ادره بهداشت در راستای مقابله با ویروس کرونا فعالیت خود را آغاز کرده ایم، یادآور شد: به غیر از اداره بهداشت هیچ ارگانی در این راستا برای همکاری ورود نکرده است.

مسئول بسیج اصناف سپاه شهرستان زنجان با بیان اینکه طی یک هفته گذشته یک روز نیروهای ارتش استان زنجان در امر ضد عفونی کردن مراکز پرتردد با بسیج اصناف همکاریهای لازم را انجام داده اند، گفت: بیشترین همکاری و خدمات در این راستا توسط خیرین بسیج اصناف انجام شده است.

بیات  افزود: در این یک هفته بیش از 3 هزار لیتر محلول ضدعفونی مورد استفاده قرار گرفته است.

گفتنی است، مناطق پر رفت و آمد مانند سعدی شمالی،چهار راه سعدی،صدر جهان،دروازه ارگ و رشت، پاساژ ها و بازار به صورت گردشی توسط بسیج اصناف ضدعفونی شده است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین