امروز: دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۵
مدیر کل صدا و سیمای استان زنجان تاکید کرد؛
کد خبر: ۸۲۹۳
تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۹
توسعه شهری با همکاری متقابل رسانه و شهرداری

مدیر کل صدا و سیمای استان زنجان گفت: همکاری متقابل شهرداری و رسانه ها موجب پیشرفت شهری خواهد شد.

به گزارش عصرزنجان لطیفی امروز در دیدار با اعضای شورای اسلامی و شهرداری زنجان همکاری های متقابل رسانه و مجموعه شهرداری را موجب پیشرفت و توسعه شهر و تسریع در پروژه های مربوط به خدمات شهری دانست.

وی با اشاره به اهمیت توسعه متوازن شهری افزود: یکی از مهمترین عوامل نهادینه شدن این امرحضور و مشارکت جدی مردم در مسایل مختلف مرتبط با حوزه های شهری است که بدون فرهنگ سازی رسانه ای میسر نخواهد بود .

رئیس رسانه استانی اهمیت خدمت رسانی در حوزه خدمات شهری را یادآور شد و افزود: انجام بموقع یک پروژه شهری موجب رضایت عمومی، تعمیق اعتماد و تحکیم ارتباط بین حاکمیت و مردم خواهد بود و بحمد الهی مردم زنجان رضایت خوبی از عملکرد آقای یگانه در سمت شهردار در دوره های گذشته دارند که امید است این روند با سرعت و کیفیت بیشتر ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به تاثیرمطلوب انعکاس خدمات و عملکرد بخشهای مختلف شهرداری در برنامه های شبکه اشراق، بر آمادگی مرکز درخصوص گسترش تولیدات رسانه ای مشترک تاکید کرد و گفت: شبکه اشراق مخاطب خوب و قابل توجهی در استان دارد و بستر مناسبی جهت ارتباط موثر و سازنده مجموعه شهرداری با شهروندان، تبیین حقوق شهروندی، تقویت فرهنگ شهرنشینی و بازوی توانمند مجموعه شهرداری ها است.

لطیفی همدلی و وحدت رویه بین مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری را فرصت مغتنم و مضاعف برای خدمت دانست.

شهردار زنجان نیز با تقدیر از توجه رسانه استانی به خدمات صورت گرفته گفت: آموزش های پخش شده توسط صدا و سیما موجب افزایش مشارکت های مردمی در سالهای اخیر شده است.

یگانه توجه به خواست عمومی در خصوص توسعه شهر را از اولویت های این مجموعه در سالجاری اعلام کرد و افزود: ساز و کار لازم در جهت انجام خدمات شهری و تسریع پروژه های عمرانی در گرو برقراری ارتباط دوسویه و سازنده شهرداری با مردم است که در این خصوص رسانه ها و بویژه صداوسیما نقش بسزایی ایفا می کنند.

وی با تاکید بر تداوم برنامه سازی مشترک با رسانه استانی تصریح کرد: برنامه «خانه ما» که در سالهای گذشته از شبکه اشراق پخش شد همانند پل ارتباطی دو سویه بین شهروندان و مجموعه شهرداری زنجان عمل نمود و مصمم هستیم تا مشارکت با رسانه استانی سری جدید این برنامه تولید و پخش شود.

شهردار زنجان شیوع کرونا ویروس و محدودیت برنامه های اجتماعی و لزوم رعایت فاصله مناسب جهت قطع زنجیره انتقال این ویروس در محیط های شهری، پارک ها، اتوبوس های درون شهری و سایر موارد را مستلزم همکاری بیش از پیش صدا و سیما با شهرداری دانست.

انتهای پیام/

نویسنده : حیدری

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین