امروز: دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۱
مدیرکل تعزیرات حکومتی زنجان:
کد خبر: ۸۳۷۹
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۷
۲۲۳پرونده قاچاق کالا توسط تعزیرات حکومتی زنجان تشکیل شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی زنجان گفت: در بخش قاچاق کالا تعداد پرونده‌های تخلف در زنجان ۲۲۳ فقره بوده که ارزش ریالی این تعداد پرونده‌ها بالای ۲۰۰ میلیارد ریال بوده که ۴۹درصد رشد دارد.

به گزارش عصرزنجان ،مرتضی ممیزی  به ورود پرونده‌های تشکیل شده در تعزیرات حکومتی استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: طی چهار ماهه سال جاری هزار و ۵۵۱ پرونده تخلف صنفی و خدماتی در تعزیرات حکومتی استان تشکیل شده است.

وی ارزش ریالی این تعداد پرونده تخلف را ۷۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و یاد آور شد: تعداد پرونده‌های تخلف در استان طی این بازه زمانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان، با بیان اینکه این پرونده‌های تخلفات در سه بخش می‌باشد، گفت: در بخش قاچاق کالا تعداد پرونده‌های تخلف ۲۲۳ فقره بوده که ارزش ریالی این تعداد پرونده‌ها بالای ۲۰۰ میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۹ درصد رشد دارد.

وی تاکید کرد: در بخش درمان و دارو هم تعداد پرونده‌های تخلف تشکیل شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۲ درصد کاهش و تعداد پرونده تشکیل شده در بخش کالا و خدمات هم ۲۶ درصد کاهش دارد.

ممیزی با بیان اینکه تمام بازرسین و روسای شعب تعزیرات حکومتی استان زنجان در آماده باش هستند، ابراز داشت: تعزیرات حکومتی استان زنجان با هر گونه گرانفروشی مقابله می‌کند و با متخلفین برخورد لازم را دارد.

وی با بیان اینکه گران فروشی با ۲۷۰ پرونده بیشترین تخلفات در چهار ماهه سالجاری را به خود اختصاص داده است، گفت: از شهروندان تقاضا می‌شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف با سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

 

 

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین