امروز: دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۱
فرماندار شهرستان زنجان:
کد خبر: ۸۳۸۳
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۰
تجمع در آرامستان های روستایی زنگ خطری برای مردم/رانندگان متخلف برون شهری به کمیته انضباطی معرفی می شوند

فرماندار شهرستان زنجان گفت: در آرامستان های روستایی ضوابط و پروتکل های بهداشتی آنگونه که باید رعایت نمی شود و تذکرات و هشدارهای لازم در این راستا ارائه شده است.

به گزارش عصرزنجان ،رضا عسگری  اظهار داشت: به اندازه کافیدر زمینه خطر ویروس کرونا در سطح شهرها و روستاها اطلاع رسانی شده است.

وی با تاکید بر اینکه مراسم تشییع و ترحیم همچنان در روستاها برگزار می شود، تصریح کرد: برای اعضای شورا و دهیاران تکالیفی مشخص شده اما باز هم برخی از افراد ضوابط را رعایت نمی کنند.

فرماندار شهرستان زنجان با بیان اینکه در آرامستان های روستایی رعایت اصول و ضوابط بسیار پایین است، اضافه کرد: تذکرات لازم در این راستا ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه کوتاهی نشان دهنده این است که فرد نمی خواهد بر اساس ضوابط و پروتکل های بهداشتی عمل کند و در این صورت ما برخورد جدی خواهیم داشت، ادامه داد: مردم هم باید مطالبه گر بوده و با مشاهده تخلفات گزارش دهند.

عسگری در زمینه حمل و نقل برون شهری هم با بیان اینکه در جاده ها در این بخش تخلفاتی صورت می گیرد، افزود: باید تدابیری اتخاذ شود تا رعایت پروتکل ها تا مقصد باشد و با رانندگان متخلف در قالب کمیته های انضباطی برخورد شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین