امروز: دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۱
رئیس هیئت امنای حسنیه اعظم زنجان:
کد خبر: ۸۳۸۷
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۲
حسینیه اعظم زنجان توصیه‌های مقام معظم رهبری را نصب‌العین قرار می‌دهد / با ‌ستاد ‌کرونا همراه خواهیم بود

رئیس هیئت امنای حسنیه اعظم زنجان با بیان اینکه حسینیه اعظم رهنمودها و توصیه‌های رهبری را نصب العین داشته  و در اجرای مراسم محرم امسال با مسئولان ستاد مبارزه با کرونا همراه خواهد بود، گفت: عزاداری‌های حسینی تعطیل کردنی نیست.

به گزارش عصرزنجان ،علیرضا فیروزفر اظهار داشت: مراسم عزاداری محرم امسال متفاوت خواهد بود. این موضوع نه تنها به معنی تعطیلی مراسم نیست بلکه با جلوه‌تر از هر سال، عزاداران پایتخت شور و شعور حسینی، عشق خود را به سرور و سالار شهیدان در عالی‌ترین مراتب شور و با شعوری برخاسته  از مکتب ناب تشیع به جهانیان عرضه خواهند داشت.

وی با بیان اینکه ولی امر مسلمین جهان با بیانات خود در روز عید قربان چراغی پرفروغ در مسیر عزاداری های امسال روشن فرمودند، تصریح کرد: عاشقان و رهپویان عاشورا رهنمودهای ایشان را بر دیده خواهند داشت. حسینیه اعظم زنجان رهنمودها و توصیه‌های مقام معظم رهبری را نصب العین داشته  و در اجرای مراسم محرم امسال با مسئولان ستاد مبارزه با ویروس کرونا همراه خواهد بود.

رئیس هیئت امنای حسینیه اعظم زنجان با تاکید بر اینکه سلامت مردم خط قرمز هیئات مذهبی است، افزود: همانطور که در گذشته هم دیدیم هیئات مذهبی در خط مقدم مبارزه با ویروس و شیوع بیماری به یاری کادر ایثارگر درمان شتافتند و در کمک های مومنانه نیز پرچمدار بودند.

انتهای پیام/ش

منبع خبر: تسنیم نیوز

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین