امروز: دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۵
فرماندار شهرستان خدابنده
کد خبر: ۸۳۸۹
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
ممنوعیت خرید گندم توسط مراکز غیر دولتی در شهرستان خدابنده

فرماندار شهرستان خدابنده گفت: خروج گندم از شهرستان بدون بارنامه و مجوز اداره غله به سایر استان ها ممنوع است.

به گزارش عصرزنجان ،ایوب بیگدلی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکنون پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری فرماندهی انتظامی بخش افشار حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری دو دستگاه کامیون باری حامل مقدار ۳۶ تن و ۵۷۵ کیلوگرم گندم قاچاق که فاقد هرگونه مدارک و مجوز قانونی بوده را متوقف و در این رابطه دو نفر متهم دستگیر و خودروی مربوطه نیز متوقف شده که بنابر نظر کارشناسان ارزش تقریبی گندم مکشوفه ۹۸۰میلیون ریال برآورد شده است.

وی افزود: با تشکیل اکیپ بازرسی به روند اجرایی کردن خرید تضمینی گندم با حضور کارشناسان جهاد، صمت و اداره تعزیرات حکومتی در شهرستان اقدام شده است.
فرماندار خدابنده تصریح کرد: اطلاع رسانی به زارعین در خصوص ممنوعیت خرید گندم توسط مراکز غیردولتی به وسیله بخشداران تابعه و اداره جهاد کشاورزی انجام شده است.

وی خاطر نشان ساخت: اداره صمت شهرستان خدابنده نیز بر اجرای دستورالعمل تکمیل و پایش اطلاعات انبارها و مراکز نگهداری کالا در شهرستان نظارت کامل را در دستور کار قرار داده و بر این اساس خروج گندم از شهرستان بدون بارنامه و مجوز اداره غله به سایر استان ها ممنوع است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین