امروز: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۹
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان:
کد خبر: ۸۳۹۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۰
جشنواره استانی فیلم مقاومت زنجان برگزار می شود

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان گفت: جشنواره فیلم مقاومت در 15 محور مختلف در استان زنجان برگزار خواهد شد.

به گزارش عصرزنجان ،سید سجاد موسوی اظهار داشت: شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت در سه سطح استانی، ملی و بین المللی برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه امسال برای نخستین بار مرحله استانی جشنواره مقاومت برگزار خواهد شد، تصریح کرد: دبیرخانه مرکزی این جشنواره تهران بوده که در سال جاری همه استان ها تفکیک شده و سازمان بسیج هنرمندان به عنوان متولی اصلی این جشنواره در استان معرفی شده است.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان با بیان اینکه علاقمندان و فیلمسازان می توانند در در قالب و فیلم و مستند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره مقاومت در سازمان بسیج هنرمندان ارسال کنند، اضافه کرد: علاقمندان تا 31 مرداد ماه مهلت دارند تا آثار خود را تهیه و ارسال کنند.

وی با اشاره به بررسی و انتخاب آثار برگزیده طی دوازدهم شهریور ماه سال جاری، ادامه داد: برگزیدگان مرحله استانی جشنواره مقاومت همزمان با هفته دفاع مقدس مورد تجلیل قرار می گیرند.

موسوی با اشاره به معرفی آثار برگزیده استانی به مرحله ملی برای رقابت، افزود: علاقمندان می توانند در 15 محور از جمله ولایت فقیه و رهبری انقلاب اسلامی، شهدای انقلاب، مقاومت و دفاع مقدس، انقلابی بودن و مدیریت جهادی، بیداری اسلامی در منطقه و جهان و .... فیلم های مورد نظر خود را بسازند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین