امروز: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۴
فرمانده انتظامي شهرستان خدابنده خبر داد
کد خبر: ۸۴۰۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۱
شناسايي و دستگیری عامل برداشت غيرمجاز ازحساب بانكي در خدابنده

فرمانده انتظامي شهرستان خدابنده از شناسايي و دستگیری عامل برداشت غيرمجاز به مبلغ 93 ميليون و 500 هزار ريال از حساب يكي از شهروندان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش عصرزنجان ،محسن غنیمتی در تشریح این خبر گفت: با مراجعه یکی از شهروندان به این پلیس و طرح شکایت مبنی بر کم شدن از حساب بانکی ایشان ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: شاکی در اظهارات خود بیان داشت، مبلغ 400 میلیون وام مسکن گرفته ام ولی بدون اینکه برداشت یا خرید داشته باشم از حسابم کسر می شود .

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده افزود: با تحقیقات تخصصی کارشناسان پلیس فتا محل خرید و برداشت از دستگاه atm مشخص و طی تحقیقات میدانی متهم با هویت معلوم شناسایی، دستگیر جهت تحقیقات بیشتر به پلیس فتا انتقال شد.

وی اظهار داشت: متهم در بازجويي هاي بعمل آمده به بزه ارتکابي اقرار و بیان داشت با سوء استفاده از اعتماد شاکی پرونده و به دلیل اینکه بی سواد بود و پیامک تلفنی بانکی فعال نبود در چندین مرحله مبلغ 93 میلیون و 500 هزار ریال از حساب ایشان برداشت کردم.

غنیمتی در خاتمه با اشاره به معرفی متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی، به عموم شهروندان توصيه کرد :به راحتي به افراد غير اعتماد نکنند و کارت بانکي خود را در دسترس هيچ فردي قرار نداده تا از اين طريق مانع سوء استفاده سارقان و مجرمان شوند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین