امروز: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۱
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زنجان:
کد خبر: ۸۴۰۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۵
باید مطالبات معوقه موقوفات از مستاجرین اخذ شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زنجان گفت: باید مطالبات معوقه موقوفات از مستاجرین اخذ شود.

به گزارش عصرزنجان ،محمدتقی فاتحی‌نژاد با تأکید بر ضرورت حراست از موقوفات و پیگیری مطالبات معوقه اظهار کرد: همه ما وظیفه داریم نسبت به حق و حقوق موقوفات وظایف خود را به درستی انجام دهیم و مراقبت کنیم تا حقی از موقوفات ضایع نشود.

وی بر نظارت و اجرای دقیق و درست ابلاغیه‌های اداری تأکید کرد و گفت: یکی از وظایف اصلی کارشناسان اوقاف نظارت بر امور جاری و مراقبت و کنترل امور محوله و اجرای دقیق و صحیح مکاتبات و دستورات اداری و پیگیری تا به نتیجه رسیدن کارها در صحنه عمل است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زنجان ضرورت بهر‌گیری از موسسات خیریه و ظرفیت خیران را یاد آور شد و افزود: ضرورت دارد تعامل و همکاری کارشناسان ادارات اوقاف با موسسات و خیران و نیک اندیشان بیشتر شده و تبیین و ترویج فرهنگ وقف و برکات آن در دستور کار است.

وی شناسایی واقفان و کسانی که نیات خیر دارند را مورد تاکید قرار داد و افزود: برای ترویج فرهنگ وقف و گسترش وقف‌های جدید به دنبال واقفان، خیران و کسانی که نیات خیر دارند بود و آنها را با تبلیغ و ترویج درست این سنت حسنه به سمت وقف هدایت کرد.

فاتحی نژاد یکی از وظایف محوله اوقاف را اجرای امینانه نیات واقفان خیراندیش دانست و افزود: به منظور اجرای درست و امینانه نیات واقفان باید مطالبات معوقه موقوفات از مستاجرین اخذ شود تا بتوان به درستی به مردم و بهره‌مندان از وقف کمک کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین