امروز: دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۸
رئیس اتاق اصناف استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۸۵۶۵
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷
پلمب ۱۳۰ بنگاه مشاور املاک متخلف در استان زنجان

رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به برخورد با بنگاه‌های مشاور املاک در استان زنجان گفت: ۱۳۰ بنگاه مشاور املاک متخلف در استان زنجان پلمب شد.

به گزارش عصرزنجان ،سید محمود موسوی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای ساماندهی مشاورین املاک در استان زنجان اظهار کرد: از سال گذشته تا به امروز نسبت به ابطال پروانه بهره برداری ۴۰۰ بنگاه املاکی که فعالیت نداشتد اقدام شده است.

وی با اشاره به اینکه برخورد با پرونده هایی که تخلفات آنها بیشتر بوده در دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد: در این راستا نیز بیش از ۱۳۰ مورد از بنگاه‌هایی که تخلفات گسترده داشتند پلمب شدند. 

رئیس اتاق اصناف استان زنجان با بیان اینکه واحدهایی که به صورت خودسرانه نسبت به فک پلمب خود اقدام کرده بودند با دستور دادستانی برخورد قانونی شد، تاکید کرد: واحدهای صنفی که تخلفات متعدد داشتند نسبت به پلمپ آنها اقدام می‌شود. 

وی افزود: از هفته جاری برخورد با اصناف متخلف در سطح شهر زنجان آغاز شده و اگر واحد صنفی بدون اجازه به صورت غیر قانونی نسبت به فک پلمپ واحد خود اقدام کرده باشد با دستور دادستان برخورد قانونی انجام شده و نسبت به پلمب دوباره آن واحد اقدام می شود. 

موسوی با اشاره به اینکه متاسفانه اکثر تخلفاتی که در واحدهای صنفی توسط واحدهایی که مجوز فعالیت ندارند، اتفاق می افتد، عنوان کرد: واحدهایی که تخلفات گسترده دارند نسبت به پلمپ واحد آنها اقدام می‌شود و بعد از آن توسط دستگاه قضایی موارد تخلفات آن بررسی شده و بر مبنای دستور دستگاه قضایی با این واحدها برخورد لازم صورت می‌گیرد که ممکن است منجر به ابطال پروانه بهره برداری یک واحد متخلف شود. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین