امروز: دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۲
نماینده مردم شهرستان های ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی
کد خبر: ۸۵۶۹
تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۱
بيشترين دغدغه پليس صيانت از امنيت موجود کشور است

نماینده مردم شهرستان های ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اينکه در حال حاضر بيشترين دغدغه پليس صيانت از امنيت موجود کشور است، گفت: تلاش های کارکنان پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و نا امن کنندگان امنیت جامعه قابل تقدیر است .

به گزارش عصرزنجان ،حجت الاسلام حسن شجاعي در جمع کارکنان انتظامی شهرستان خرمدره با تقدیر از اقدامات پلیس، بيان داشت: با تلاش، جديت و پشتکار ماموران انتظامي اکنون شاهد تحقق امنيت پايدار به نحو مطلوب در سطح جامعه هستيم.

وي حضور متعهدانه و هوشمندانه آحاد مردم در فرآيند تثبيت امنيت را امري انکارناپذير عنوان کرد و افزود: پليس امروز با بهره مندي از اين ظرفيت عظيم توانسته از بروز آسيب هاي مختلف اجتماعي به نحو چشمگيري جلوگيري کند.

نماينده مردم شهرستان های ابهر، خرمدره و سلطانيه در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينکه در حال حاضر بيشترين دغدغه پليس صيانت از امنيت موجود کشور است، تصريح کرد: کارکنان انتظامي جهت رسيدن به اين هدف در يک حرکت علمي براي توسعه منطقي با در نظر گرفتن واقعيت هاي انتظامي و سياسي گام برداشته و در اين راستا توانستند افتخارات غيرقابل انکاري براي جامعه به ارمغان بياورند.

وی افزود: نیروی انتظامی تامین امنیت را از داخل کشور تا مرزبانی برعهده داشته و قوی‌تر از گذشته در خدمت نظام، اسلام و مردم بوده و در تامین امنیت بیش از گذشته تلاش و جهاد خواهند داشت.

 حجت الاسلام شجاعي با اشاره به اينکه در حال حاضر بيشترين دغدغه پليس صيانت از امنيت موجود کشور است، گفت: تلاشهای کارکنان پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و نا امن کنندگان امنیت جامعه  قابل تقدیر است .

وی ادامه داد: تلاش هاي شبانه روزي و خستگي ناپذير کارکنان نيروي انتظامي براي مردم خرمدره نويد بخش امنيت و آسايش بوده است و خوشبختانه شهروندان شهرستان خرمدره وجود امنيت در سطح شهر را احساس و درک کرده اند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین