نسخه تلکس عصر زنجان
:: پرداخت بیش از 6 میلیارد تومان کمک‌معیشت به مددجویان زنجانی؛19 هزار547 مددجو مشمول دریافت خدمات کمک‌معیشتی هستند سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۸

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه در شش ماهه نخست سالجاری 6 میلیارد و 900 میلیون تومان در قالب کمک‌معیشت به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت شده است، گفت: 19هزار و 457 مددجوی تحت حمایت مشمول دریافت خدمات کمک‌معیشتی هستند.


:: برخورد زانتیا با تراکتور، مرگ راننده تراکتور را رقم زد سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷

رئیس پلیس راه زنجان گفت: برخورد پراید، زانتیا و تراکتور در محور خدابنده- همدان باعث فوت راننده تراکتور شد.


:: عاشورای حماسه در تاریخ به عاشورای مرثیه تبدیل شده است/عزاداری در عزا فرورفتن است نه قفل و قمه زنی سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۴

معاون فرهنگی و آموزشی اداه کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه عاشورای حماسه، در عاشورای تاریخ به عاشورای مرثیه تبدیل شده است، گفت: از آن همه حماسه، دسته های عزاداری و مجالس روضه خوانی و خیل مداحان نصیبمان شده است.


:: اول مهر با طعم تبعیض سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۱

دانش آموزی که طعم تبعیض را در سال های آموزش و پرورش بچشد بی شک خروجی مناسبی در آینده نخواهد داشت.


:: گردشگری مذهبی در زنجان جدی گرفته شود/اصالت موجود در عزاداری های زنجان قابل تقدیر است دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۰

فرماندار شهرستان زنجان گفت:از اصناف شهرستان زنجان انتظار می رود که در ایام محرم و صفر توجه ویژه ای به ظرفیت گردشگری مذهبی داشته باشند تا گردشگران علاوه بر شرکت در عزاداری ها از این ظرفیت ها نیز استفاده کنند.


:: تمهیدات امنیتی حسینیه و زینبیه اعظم زنجان انجام شده است/توقیف خودروهای گِل آلود شده در زنجان دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۹

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان گفت: تمهیدات انتظامی برای برگزاری هرچه باشکوه تر دسته عزاداری حسینیه و زینبیه اعظم زنجان برگزار شده است.


:: شهریور ماه با بیش از 14 میلیون تردد در جاده های زنجان به پایان رسید دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۳

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : در شهریور ماه سالجاری 14 میلیون 8 هزارو 245  تردد در محور های مواصلاتی استان زنجان انجام شده است.


:: انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل امروزی کشور را بیمه می کند/ نسل امروز ما در مقابل هجمه های وسیع دشمنان قرار دارد دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زنجان با بیان اینکه انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل امروزی کشور را بیمه می کند، گفت: باید فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل جدید جامعه منتقل کنیم.


:: استراتژی نبرد در کردستان به یک الگوی مقاومتی تبدیل شده است/در سوریه، عراق،لبنان و یمن استراتژی نبرد کردستان اجرا می شود یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۴

مسئول تعلیم و تعالی مرکز کوثر قم با اشاره به اینکه استراتژی شهید بروجردی در کردستان به استراتژی نبرد تبدیل شده بود، گفت: این استراتژی نبرد به راهبردی برای جمهوری اسلامی و به یک الگوی مقاومتی تبدیل شده و امروز در سوریه همین الگو توسط شهید حسین همدانی اجرا شده است.


:: کشف محموله 3 ميلياردي موبايل قاچاق در زنجان یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱

فرمانده انتظامي استان زنجان از کشف انواع گوشي تلفن همراه قاچاق و لوازم جانبي آن، به ارزش تقريبي سه ميليارد و 100 ميليون ريال از يك دستگاه خودرو پاترول خبر داد.


:: نصب 520مترمربع تابلوهای اطلاعاتی در محورهای مواصلاتی زنجان یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸

 معاون  راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان از نصب 520 مترمربع تابلوهای اطلاعاتی در شش ماهه نخست سالجاری درمحورهای مواصلاتی استان خبرداد .


:: کابل های خود نگهدار در استان جایگزین شبکه های سیمی می شوند/محروم ترین روستاهای زنجان از نعمت برق برخوردار هستند یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۳

مجري طرح كاهش تلفات توزيع برق استان زنجان گفت: تمام شبكه هاي سيمي توزيع برق سراسر استان زنجان تبديل به كابل خودنگهدار می شود.


:: نقشه ای که آمریکا و انگلیس برای خلع سلاح شیعه به کار بسته اند یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰

مراقب در ایام سوگواری برای امام حسین (ع) برخی بدعت های خلاف شرع و ساختگی آمریکایی و انگلیسی در مراسمات ما رخنه پیدا نکند که این کارهای استکبار برنامه ریزی برای آینده و نسل های آتی کشور است.


:: برخورد با 10 نفر از مدیران گروه غیراخلاقی تلگرامی در استان زنجان شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۵

مرکز امنیت سایبری سازمان اطلاعات سپاه استان زنجان از برخورد با 10 نفر از مدیران گروه غیراخلاقی تلگرامی در استان زنجان خبر داد.


:: پرداخت 6.5 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان زنجانی؛ کمک 12میلیارد تومانی خیران زنجانی به نیازمندان شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: بیش از 6میلیارد و 520میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به جامعه هدف کمیته امداد از طریق صندوق امداد ولایت این نهاد در استان زنجان از ابتدای امسال پرداخت‌شده است .


:: گل بود به سبزه نیز آراسته شد! شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲

استفاده از ابزار و آلات موسیقی و غنا در عزاداری مسئله ای است که در حرمت آن ذره ای شک و شبهه نیست اما متأسفانه در عزاداری ها شاهد انجام بعضی از بدعت ها هستیم که گاه در اثر عدم آگاهی و گاه عمداً انجام می شود.


:: موکب های زنجان در سامرا برپا می شود/برگزاری مراسم احلی من العسل در چهارم محرم شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: به همت حسینیه و زینبیه اعظم  و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان موکب های استان زنجان در سامرا برپا می شود.


:: خانواده‌های شهدا و ایثارگران میراثی گران‌بها و الگو برای انقلاب اسلامی هستند جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۷

معاون درمان تامین اجتماعی استان زنجان در دیدار با خانواده شهید محمد جواد بیات با بیان اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران  میراثی گران‌بها و الگو برای انقلاب اسلامی هستند، گفت: دیدار با  این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.


:: سخنان سخیف ترامپ لیاقت پاسخ دادن ندارد/ ایران امروز در عرصه بین‌المللی به عنوان الگوی آزادگی مطرح است جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴

امام جمعه زنجان با اشاره به سخنان سخیف و بی‌ادبانه ترامپ در مجمع جهانی گفت: ترامپ لایق جواب دادن ندارد.


:: رژه نیروهای مسلح استان زنجان برگزار شد+تصاویر جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۸

همزمان با سالروز دفاع مقدس، رژه نیروهای مسلح مستقر در استان زنجان با حضور مسئولان نظامی و انتظامی استان برگزار شد.


:: مراسم شیرخوارگان حسینی در زنجان برگزار شد+ تصاویر جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۹

:: تغییر ساعت رسمی کشور / ساعت رسمی کشور از امروز یک ساعت عقب کشیده می شود پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷
ساعت‌های ما ایرانی‌ها سالی دوبار عقب و جلو می‌شود. نخست آخرین روز زمستان و آغاز بهار به جلو می‌رود و شش ماه بعد و در آخرین روز تابستان یک ساعت به عقب کشیده می‌شود.

:: شورا و مسئولیت یک انتخاب پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶

آنچه در زنجان و در مدیریت شهری آن می گذرد نه پنهان است و نه غیر قابل حل و شهروندان انتظار دارند برای حداقل بسیاری از آنان راه حل مناسب پیش بینی و اجرا شود.


:: بدعت‌ها و خرافه‌گرایی، انحراف و گمراهی جامعه را به دنبال دارد/ باید جلوی رسوخ فرهنگ عوام در عزاداری‌ها را گرفت پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۶

معاون فرهنگی و آموزشی اداه کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: رسوخ فرهنگ عوام در عزاداری ها و مخدوش شدن پاره ای از نوحه ها و نمایش های مذهبی و آمیخته شدن خرافات و اموری موهن با سوگواری های محرم موجب رواج بدعت ها و تحریف های در این حادثه ی عظیم شده است.


:: تامین آب شرب زنجان تا چهارسال آینده با مشکل مواجه می شود/9 هزار چاه غیر مجاز در استان وجود دارد چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷

معاون عمرانی استانداری زنجان با بیان اینکه در چهار سال آینده  شهر زنجان با مشکل تامین آب آشامیدنی مواجه خواهد شد، گفت: آب های سطحی در دشت زنجانرود سالانه 80 سانتی مترافت می کند.


:: علوم جغرافیایی می تواند به راحتی بسیاری از مشکلات را حل کند/ گسترش مدل های جدید بسیاری از مشکلات فضایی را حل کرده است چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰

معاون وزیر دفاع و رئیس سازمان جغرافیایی کشور با بیان اینکه علوم جغرافیایی وعلوم ژئوماتیک می توانند به راحتی بسیاری از مسائل را حل کنند، گفت: بهترین هنری که امروز در دنیا می تواند بر چالش ها فاعل پیدا کند این است که مشکل را تبدیل به مسئله کنیم و با تبدیل مشکل به مسئله ، می توان مسائل را حل کرد.


:: "مهرانه" غیرمعمول ترین روش درمان و خدمات رسانی را پیاده کرده است چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۲

رئیس دولت منطقه ای فنلاند با عنوان اینکه سطح خدمات و تجهیزات مهرانه در حد بالا و بسیار قابل تامل است، گفت:  سیستم مالی حاکم بر مهرانه کاملا متفاوت تر از فنلاند است چرا که تمامی خدمات مراکز درمانی کشور ما از سوی دولت ارائه می کند.


:: زن خیانتکار که با قرض کشنده شوهرش را به قتل رسانده بود، اعدام شد چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۸

دادستـان مركز استان زنجان گفت:  متهمي كه در پي رابطه ي غيراخلاقي با دو مرد، به شوهرش خيانت کرده و او را با قرص كشنده به قتل رسانده بود به دار مجازات آويخته شد.


:: یک اتفاق و دو سر سود چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۷

این که صنایع بزرگ یا شرکت های پر مخاطب و اثر گذار نام هایی آشنا در افکار عمومی و از مهمترین شاخص های توسعه ی منطقه ی خود باشند، عحیب نیست. عجیب زمانی ست که در منطقه یا استانی، چنین نام هایی باشند و حتی ردی هر چند کم رنگ در مسیر توسعه ی استان از آن ها نباشد.


:: ایمن سازی 331 باب مدرسه در حاشیه جاده های زنجان؛55 مدرسه کانکسی در استان وجود دارد سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان زنجان  از ایمن سازی 331 باب مدرسه در حاشیه جاده های استان زنجان خبر داد و گفت: این مدارس توسط علائم راهنمایی و رانندگی، سرعت گاهها ، خط های عبور دانش آموزان و ...ایمن سازی شده است.


:: آغاز تحصیل 180 هزار دانش آموز در زنجان؛تحول در نظام و سیستم آموزش مستلزم تحول در نیروی آموزشی است سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: 180 هزار دانش آموز در سال تحصیلی جدید در 2 هزارو 400 مدرسه به تحصیل خواهند پرداخت.


:: همه پرسی اقلیم کردنشین عراق فتنه ی جدید اسرائیل سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۷

حمایت اسرائیل و آمریکا از انجام همه پرسی در عراق چه در حال حاضر و یا در آینده ای نزدیک که شرایط انجام آن را مناسب ببینند تبعاتی برای ترکیه و مناطق شمالغرب ایران هم خواهد داشت که این منطقه را در آتش فتنه ای دیگر شعله ور خواهند کرد که باید از همین نطفه این موضوع را خشکانید.


:: اجرای بیش از هزار برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در زنجان/استقلال سیاسی یکی از دستاوردهای مهم دفاع مقدس است/ با مدیریت جهادی و عزم و اراده ملی مشکلات کشور حل می شود دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۷

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان زنجان بیش از هزار برنامه توسط سپاه انصارالمهدی (عج) برگزار می شود.


:: جمع آوری کمک های مردمی برای آوارگان میانماری در زنجان/بیش از 4 میلیون تومان جمع اوری شده است دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴

مدیر عامل جمعیت هلال احمر زنجان با بیان اینکه چادر های جمع آوری کمک های مردمی برای آوارگان مسلمان میانماری در سطح استان زنجان مستقر شده است، گفت: تا به امروز بیش از چهار میلیون تومان برای کمک به آوارگان میانمار توسط مردم خیر استان زنجان جمع آوری شده است.


:: برخورد قاطع با متجاوزین به حریم راههای استان زنجان/در برخورد با متجاوزین به حریم راهها جدی هستیم دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : صیانت از حریم راههای استان به عهده این اداره کل است و در برخورد با متجاوزین به این مهم هیچگونه چشم پوشی نخواهیم داشت.


:: خرید اینترنتی اقلام دارویی سلامت افراد را تهدید می‌کند/کلاهبرداری های پیامکی را جدی بگیرید دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۴

رئیس پلیس فتا فرمادهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه خرید اینترنتی اقلام دارویی سلامت افراد را تهدید می‌کند، گفت: فروش اقلام دارویی در فضای مجازی ممنوع است و در صورت مشاهده پیگرد قانونی انجام می‌شود.


:: پیش‌بینی برداشت 8 هزار و 400 تن شلتوک برنج در منطقه زنجانرود یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۵

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زنجان از پیش بینی  برداشت 8 هزار و 400 تن شلتوک برنج در منطقه زنجانرود خبر داد.


:: مشارکت میلیاردی زنجانی‌ها در جشن عاطفه‌ها/افزایش 17 درصدی مشارکت خیرین زنجانی در این جشن یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۸

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان به مشارکت نزدیک به یک میلیارد و100میلیون تومانی خیران زنجانی در جشن عاطفه‌های امسال از ابتدای شهریورماه تاکنون خبر داد و گفت: مشارکت زنجانی‌ها در جشن عاطفه‌های امسال نسبت به آمار نهایی سال گذشته 17 درصد افزایش دارد.


:: روزانه نزدیک یه 3 میلیارد تومان صرف درمان بیمه شدگان زنجان می شود یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴

مدیر درمان استان زنجان گفت: روزانه 3 میلیارد تومان صرف درمان بیمه شدگان و بازنشستگان در استان زنجان می شود.


:: ارقام جدید آلمانی کلزا وارد چرخه کشت می شود/16 رقم کلزا در زنجان زیر کشت رفته است شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۱

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه ارقام جدید آلمانی کلزا وارد چرخه کشت کلزا در استان زنجان می شود، گفت: امسال 16 رقم کلزا در قالب طرح PVS در استان به زیر کشت رفته است.